top of page

השקט שבתוך הסערה

שמרתי על פרופיל נמוך בזמן האחרון. סופסוף, אחרי תקופה ארוכה ומייגעת - של מגפה עולמית (WTF RIGHT?!) , חזרתי לרקוח חופשות הפתעה ועסקתי רק בהם - נתתי את כל כולי למרקחות זוגיות, משפחתיות, מרקחות של חברות טובות שסוףסוף יכולות לפרגן לעצמן קצת זמן של טוב וכיף, ארועי הפתעה מרגשים שחיכו בסבלנות להשקתם החגיגית ועוד ועוד מרקחות שמחות וכייפיות.. ופתאום השמיים בוערים. אחריהם גם הכבישים.

זה לא בלוג פוליטי כלל, רק של בת אדם שמאוד עצובה ממה שקורה לארץ היפה שלנו על כל אנשיה הטובים, על כל המקומות היפיפיים - היסטורים והחדשים, על כל הלבבות האוהבים וההרגשות המעורבבים והפחד ממה שיהיה פה ביום שאחרי.

הדרך הטובה בשבילי לעבור איכשהו את המצב הזה בעיקר בשביל הקטנים (אבל גם בשבילי) היא למצוא את השקט שבתוך הסערה :) - את הפוסט הזה אני מקדישה לכל החוגגים האהובים שלי שלצערי נאלצנו לגנוז את השיקויים שלהם עליהם עמלנו רבות, חיכינו בהתרגשות וכרגע אני מקווה שרק ידחו למועד חדש.השקט שבתוך הסערה
חג שבועות שמח חוגגים אהובים!

חוגגים ומופתעים (גם) בזמנים לא קלים :

  1. יומן מסע - זה אולי נשמע כמו רעיון הזוי (ואולי הוא באמת כזה :)) אבל יום אחד, ימים אלו יהיו היסטורים ובשביל הדורות הבאים והרבים והמתוקים שעוד יהיו, אפשר להכין יומן מסע של התקופה ההיסטורית הזו- רוכשים/מכינים מחברת משותפת (משפחתית, או חלק אישי לכל אחד) כותבים, מציירים, מקשטים ומשתפים.. רצוי להוסיף כל מיני גזרי עיתון/הדפסות מהאינטרנט של אקטואליה שתוכל יום אחד גם להכנס בעבודת השורשים של הנכדים :) זה רעיון שעושה לי טוב בלב.

  2. האולמיפידה שלנו - אצלנו בממד החלה אולמפיידת משחקי קופסה, הכנו שלט עם טורים לכל אחד מאיתנו, כל פעם שנכנסים משחקים (טאקי/חלומות/סולמות וחבלים.. - מה שאוהבים) משחקים, מציינים בלוח ובסוף נצא כולנו לארוחה במסעדה לפי הבחירה של הזוכה המאושר (נכין גם גביע ומדלייה). מעביר את הזמן בכיף ויש גם מטרת על משותפת אז כל כניסה לממד הופכת לאולמפידה :)

  3. הפתעות, הפתעות בכל מקום :)) - מידי פעם, אני מפזרת לבנות קצת הפתעות בבית (אצלנו יש רק בנות, אבל לגמרי כדאי להתאים את ההפתעות למה שהם אוהבים) - התחלתי עם כדור מלחים כזה לאמבטיה (שמיד אחרכך הפך את האמבטיה של הבנות לחגיגית יותר), אחד החדרים הפך לספא - לקים, מלפפונים על העיניים, נרות, מוזיקה מרגיעה.. הן עפו :), הכנתי להן "במה" - שני מזרני יוגה עם סלוטייפ צבעוני מסביב, להופעות - הן התלבשו ועשינו "ערב כשרונות" משפחתי בהפתעה.. תנו לעצמכם ולמה שמתאים לכם לרקוח יחד (אפשר גם להכין יחד צנצנת עם רעיונות ובכל פעם לשלוף אחת ולהכין יחד). נ.ב גם לנו, המבוגרים זה כיף למצוא הפתעות אל תשכחו להכין גם לנו :))

  4. מפזרים טוב - שיהיה טוב!! ברכות לשכנים, עוגיות לחברים, כרזות משמחות בשכונה - תמצאו את הדרך שלכם להפיץ טוב, זה הכי WIN WIN שיש, נהנים להכין ולשלוח טוב לעולם והמאושרים שיפגשו את התוצרים יהנו גם.

  5. בלוגית - אם עדיין לא הצצתם, זה הזמן לעיין בפוסטים השונים בבלוג על רעיונות אונליין/אופליין להפתעות מתוקות - משלוחים מקוריים, חגיגות ביתיות ועוד ועוד.. כמה דקות של אסקפיזם.. מה רע ? :)

יש עוד המון רעיונות מתוקים, אלו חמשת הגדולים שלי :) מתחשק לכם לשתף איך אתם מרימים לעצמכם בהפתעות? מוזמנים לשתף בתגובות - חיבוק לכולנו חג שמח!Comments


bottom of page