top of page

להעשיר את האושר

עודכן: 12 באפר׳ 2020


קיץ. קיץ בישראל זה גלי חום מזרחיים עם ניחוח מלוח של ים תכול , סוודרון לעבודה ("למה המזגן על 19 מעלות??"), טיפות זולגות וקצת דביקות של אבטיח קר עם נגיעות מאזנות של בולגרית, חול-ים באוטו והמון המון תכנונים על חופשות רחוקות ואקזוטיות... .

לפי מחקרים רבים שנעשו בנושא החופשות כמשתנה לאושר בחיים, נראה כי התכנונים האלו (כן, כן מדובר כאן רק על התכנון ועדיין לא על הנסיעה עצמה) מסבים אושר רב - הידיעה שהחופשה עתידה להגיע כבר מכניסה לנו למערכת וויבים בריאים, רגועים ומשמחים.

ולכן, אני הדס - רוקחת החוויות שהתחייבתי בפניכם על חוויות משמחות ומפתיעות מביאה לכם בזאת חמישה טיפים בתכנון החופשה שיסבו לכם שמחה רבה, לזמן בו אתם ממתינים לחופשתכם וגם!!!! #מרשםמהרוקחת הכוללת הטבה בלעדית לכם אהוביי, בסוף הטיפים ממש כאן מטה.


DON'T KNOW WHERE IM GOING BUT I'M ON MY WAY

DON'T KNOW WHERE IM GOING BUT I'M ON MY WAY

יש למה לצפות -

זה נכון, שיש גם יתרונות בהזמנת החופשה ברגע האחרון (וגם לעיתים אין ברירה) אבל הסטרס המלווה לכך לרוב לא שווה את זה (נמצא? לא נמצא את מה שרצינו? יהיו מספיק מקומות? האם יסתדר עם יתר האטרקציות..?)

ולכן הטיפ הראשון שלי לכם הוא תכננו מספיק זמן מראש - כדי שיהיה לכם למה לצפות ולמה לערוג.. זה משרה אווירת "הנה זה מגיע", יש למה להתכונן ולחכות והכיף הזה ממלא את הימים עד לחופשה בעוד כיף שמצטבר לכיף אדיר בחופשה !!!

אז למה לא כל יום ?!

בדיוק ! חופשות קצרות ורבות מקנות שלווה ורוגע רב יותר לחיים, מאשר חופשה אחת ארוכה. קצת כמו מדיטציה.. תכניסו יותר פעמים חופשות קצרות לשיגרה ותהנו מחיים יותר נינוחים, שלווים ושמחים. אל תחכו ל-חופשה השנתית, נסו להנות כמה שניתן מחופשות רבות (חצאי ימים, בוקר הפתעה, לילה באמצע שבוע..) כל הזדמנות שיש קפצו אליה - כי חברים החיים הם לגמרי אוסף החוויות שלנו - והחופשות האלו מטעינות אותנו, מנקות את הראש, נותנות פרספקטיבה ובשורה התחתונה - בריאות לנו!

זוזו בקצב הסמבה -

מחקרים מראים, שחופשות בהם שולבה פעילות כלשהי גרמו לרמות גבוהות יותר של סיפוק והנאה מאשר חופשה של בטן גב - סטלבוט רציני :) עכשיו, זה לא שצריך לכבוש את החרמון בחופשה הקרובה, או לטראק את מדבר יהודה.. אבל יהיה נחמד ומאוד מומלץ לשלב סיור חמוד, שיעור ריקוד ברזילאי, חדר בריחה קליל, עצירת פיקניק בטבע, שכשוך במעיין קרוב וכו'.

חדש ומפתיע !!!

יש משהו נחמד ומרגיע בלחזור לאותו מקום מעולה שנפשתם בו בשנה שעברה.. אבל, אם תרצו למלא את שק החוויות שלכם ולהעשיר את האושר שלכם, נסו משהו חדש משהו שונה (בינינו גם הרבה יותר כיף לשתף ולספר לחברים אחרים, שזה כבר לפרק הבא של שמירת האושר הזה של החופשה עד החופשה הבאה.. אבל כיף כל כך להיזכר ולהמליץ לאחרים על משהו חדש).

לזרום עם החוויה

לכולנו יש ציפיות.. , החוכמה היא לקחת את הציפיות לזרוק אותם לים הקרוב ולהנות מהחוויה!!! כן, זה היה נחמד אם שלמה ארצי היה מגיע עכשיו לשיר לנו על רקע השקיעה או רן שמואלי היה מגיש לנו את הקינוח אבל חברים, העיקר הוא כאן. אני ואתם יחד בחוויה שננצור לנצח נצחים, אז חבל לחשוב על מה היה אם או מה יכול היה להיות.. בנתיים כל הרגע מתסמס ונעלם... נתקו את עצמכם מכל ההשפעות היומיום ופשוט תסחפו בחוויה .

 

עד כאן הייתי אני - עכשיו תורכם :) זה הזמן ליצור חוויות וחופשות חדשות ומרגשות אני כאן בשבילכם אם תרצו שיקוי הפתעות מרגש ואם בא לכם להכיר מקום חדש וקסום בראש פינה המדהימה..

לחצו כאן >>> פינה בלב מסרו "הוקוס פוקוס בא לי חופשה" מרוקחת החוויות (גם ד"ש חמה תהיה סבבה :)) ו.......

קבלו שני טיפול ספא מתנה* !!!! בהזמנת שני לילות !!!

מדובר באחוזת איכרים מדהימה ששוחזרה לחמש סוויטות סופר מפנקות, ספא מטורף, ארוחת בוקר גלילית אמיתית ושירות שבאמת אין דומה לו בכל הארץ!!! זו הפינה בלב שלי בראש פינה ובא לי שגם אתם תכירו :)

*בהזמנת שני לילות, תהנו משני טיפולי ספא מפנקים של 45 דקות לכל אחד, ברצף :).

#הפתעה #אושר #שמחה #טיול #חופשה #מרשםמהרוקחת #רוקחת #החוויות #טרום #עיסוי #ספ #סיור #להעשיראתהאושר #פינהבלב

bottom of page